Reduslim

페이지 정보

profile_image
작성자 Margart
댓글 0건 조회 46회 작성일 22-08-04 20:37

본문

"Spójność aktywności fizycznej w ciągu dnia wydaje się być szczególnie ważna dla promowania udanego utrzymania wagi i zmniejszenia ryzyka otyłości w dłuższym okresie czasu" - powiedział David Lee, główny autor badania i adiunkt nauki o ćwiczeniach na Saint Louis University w Missouri. "Na przykład, jeśli nie możesz znaleźć czasu, aby dopasować go do swojego codziennego harmonogramu, być może próba dopasowania go do kilku godzin przed snem jest lepszą opcją".

Oto sześć rzeczy do zrobienia - bez względu na to, jak bardzo zajęty jest twój harmonogram - aby stworzyć plan fitness, który działa:

1. Poranne ćwiczenia

Poranne ćwiczenia mogą pomóc Ci schudnąć szybciej niż 30-minutowy trening w południe. To dlatego, że hormony ulegają naturalnym wahaniom w ciągu dnia, a ćwiczenia rano mogą zoptymalizować twój metabolizm poprzez stymulację kortyzolu, tabletki reduslim hormonu stresu, tabletki reduslim którego poziom jest zwykle wyższy w nocy.

Poranne ćwiczenia budują również nawyk regularnych ćwiczeń, tabletki reduslim który pomoże Ci trzymać się zrównoważonego planu fitness. Dodatkowym atutem jest to, że prawdopodobnie będziesz mniej niewyspany. Ale poranne treningi nie muszą odbywać się w klasie ćwiczeń. Mogą to być spacery, jogging, pływanie, Tabletki reduslim jazda na rowerze lub inne sporty. Spróbuj zrobić coś, co sprawia Ci przyjemność.

2. Śledzenie swoich postępów

Próbując śledzić swoje postępy fitness podczas gdy jesteś zajęty może wydawać się nonstarter, ale istnieją sposoby, aby korzystać z narzędzi śledzenia fitness, gdy jesteś w podróży. Aplikacja o nazwie My Fitness Pal będzie liczyć kalorie spalone podczas śledzenia kroków i ustalania celów - pomaga również stopniowo zaaklimatyzować się do ćwiczeń i śledzić postępy. "Kiedy jesteś poza domem, pomaga to zobaczyć swoje postępy i pozostać zmotywowanym do dalszego zdobywania sprawności", Kirti Khalsa, zarejestrowany dietetyk w Bostonie, powiedział INSIDER.

3. Opracuj tygodniowy harmonogram

Aby odnieść sukces, ustalenie tygodniowych ćwiczeń jest ważne. Jeśli twoja motywacja jest sporadyczna i nie będziesz czuł się winny, jeśli pominiesz kilka dni z rzędu, bardziej prawdopodobne jest, że skończysz pomijając ćwiczenia przez resztę tygodnia. To nie znaczy, że powinieneś żyć na harmonogramie. "W dłuższej perspektywie ważne jest, aby utrzymać spójną rutynę ćwiczeń w tygodniu, jeśli nie codziennie", Deena Skovronski,

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright © 분당인테리어.com / 예소인테리어.com ALL RIGHTS RESERVED.